تاریخچه

گروه فرازپویان دماوند برپایه تجارب بیست ساله خود در حوزه های صنعتی و ساختمانی و بهره مندی از دانش روز مدیریتی، تحقیق و توسعه و اتکا به تخصص مهندسان و کارشناسان درحال فعالیت می باشد.
بهره مندی از دانش فنی روز در حوزه های مختلف تخصصی و بکارگیری ماشین آلات و تکنولوژی نوین، موفقیت این گروه صنعتی و ساختمانی را در جلب مشارکت و همکاری با اشخاص حقیقی، حقوقی، شهرداری های مناطق مختلف، سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی و غیر دولتی رغم زده است.
نگاه تخصصی گروه دماوند به رشته های گوناگون صنعت سبب شد شرکتهای تخصصی در این گروه شکل گیرد.
شرکت های ماهان طرح دماوند، فراتدبیر دماوند، گسترش ذوب، کیا ماشین دماوند و آتی فولاد دماوند، هر کدام ، خود به تنهایی به سبب استفاده از علم روز دنیا و بومی سازی تکنولوژی توانسته اند ضمن حضور در وندور لیست شرکت های بزرگ و مادر در حوزه های مختلف موفقیتهای بزرگی را کسب نمایند.
این امر سبب شده گروه فراز پویان دماوند به یکی از گروه های بزرگ صنعتی و ساختمانی تبدیل گردد.

0 ه ش

شروع فعالیت

0

شرکت های زیر مجموعه

0 نفر

نیروی مستقیم

0 +

پروژه های در دست اقدام

چشم انداز ما

استارتاپ معرفی شده که متعلق به هلدینگ دماوند می باشد در حال حاضر قابلیت گردش مالی تا ۸۰ میلیارد تومان ماهیانه را دارا می باشد که با گذر زمان هدف رسیدن به ماهیانه ۲۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال ۱۴۰۱ می باشد. هلدینگ دماوند در دو عرصه ساختمان سازی و صنعت فلزی در یک بازه 12 سال تا اواخر سال 1411 اهداف مقابل را پیش رو دارد :

چشم انداز ما

استارتاپ معرفی شده که متعلق به هلدینگ دماوند می باشد در حال حاضر قابلیت گردش مالی تا ۸۰ میلیارد تومان ماهیانه را دارا می باشد که با گذر زمان هدف رسیدن به ماهیانه ۲۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال ۱۴۰۱ می باشد. هلدینگ دماوند در دو عرصه ساختمان سازی و صنعت فلزی در یک بازه 12 سال تا اواخر سال 1411 اهداف زیر را پیش رو دارد :

اهداف ما

1.ایجاد هلدینگ ساختمانی با تمرکز بر انبوه سازی و استفاده از روش های مقاوم سازی بی سابقه در این صنعت با هدف تولید سالیانه ده هزار واحد مسکونی
2. گسترش فعالیت در سایر استان های میهن عزیزمان و رقابت ضمن حضور در بازارهای خاورمیانه

1.تولید باکیفیت تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز در کارخانجات فولادی
2.تولید انبوه ماشین آلات خاص از جمله موتور ، کلیپ بوکس و …
3.شناخته شدن به عنوان تکنولوژ و مجری پروژه های صنایع فولادی در سطح خاورمیانه

افتخارات ما

دماو ند در شبکه های اجتماعی

تمام حقوق این وبسایت برای گروه صنعتی دماوند محفوظ است