صنایع ساختمانی

ماهان طرح دماوند با تخصصی شدن در حوزه صنعت ساختمان از طراحی تا اجرا و به کار بردن شیوه های نوین علمی در این صنعت ضمن سبک سازی، ایمن سازی و طراحی های نوین و به کارگیری دانش روز دنیا در حوزه ساختمان سازی و اجرا به انواع روشهای سنتی و صنعتی توانسته است در مدت زمانی اندک خود را بعنوان انبوه سازی قدرتمند در سطح کشور مطرح نماید و با پروژه های مشارکت با شهرداری های مختلف و اجرای پروژه های انبوه سازی برای ارگانهای بزرگ و در حجم زیاد پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. 

صنایع جرثقیل سازی

فراتدبیر دماوند در سال ۱۳۸۲ و بر پایه تجارب ۱۵ ساله مدیران خود با هدف طراحی، ساخت و ارائه خدمات پس از فروش جرثقیل‌های سقفـی و دروازه‌ای افتتاح گـردید. با همت مدیران وکارکنان، فراز پویان دماوند در طـی سال‌های گذشته همواره روند رو به رشدی را طی نموده و امروز به بزرگترین برند تولید کننده انواع جرثقیل‌های سقفی و دروازه‌ای از لحاظ تیراژ تولید، فضای کارگاهی و نیروی انسانی در ایران تبدیل گردیده است. شرکت فراز پویان دماوند از بدو تاسیس تاکنون بالغ بر هزار دستگاه جرثقیل سنگین و فوق سنگین طراحی، ساخت و نصب نموده است و در حال حاضر قادر به طراحی، ساخت و نصب ۱۵ دستگاه انواع جرثقیل در ماه می‌باشد.

صنایع سازه های فولادی

گسترش ذوب دماوند در سال 1396 در زمینی به مساحت 4 هزار و 600 متر مربع فعالیت خود را در حوزه ساخت سازه های فلزی سبک و سنگین و سوله آغاز نمود.

این مجموعه با توان تولید انواع سازه های سنگین و نیمه سنگین  کارخانجات فولادی، در مدت کمی توانست با بومی‌سازی کلیه تجهیزات مورد نیاز شرکت های معتبری همچون فولاد خوزستان، ذوب آهن و فولاد مبارکه اصفهان گامی موثر در خودکفایی صنعتی کشور برداشته و با برنامه‌ریزی دقیق در حوزه ساخت و نصب مفتخر است خدمات خود را در بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای روز دنیا به جامعه صنعت ارائه نماید.

هم اکنون شرکت گسترش ذوب بعنوان زیر مجموعه هلدینگ دماوند با دارا بودن تیم مجرب مهندسی و تولید (بیش از 110 نفر) و بهره مندی از امکانات و تجهیزات موجود، توانایی تولید ماهانه 1200 تن سازه و600 تن تجهیز را دارا می باشد.

شرکت گسترش ذوب اصفهان با شعار «« اندیشه ما، مشتری مداری»» همواره در مسیر ارتقاء و بهبود کیفیت محصولات می کوشد. امید است به یاری حق و تلاش بی وقفه مدیران وپرسنل، به قله های بلند موفقیت دست یابد.

صنایع تجهیزات فولادی

بومی سازی و تولید  انواع قطعات صنعتی و مهندسی معکوس در زمینه های مختلف یکی دیگر از خدماتیست که در مجموعه هلدینگ دماوند در اختیار صنعت گران محترم قرار میگیرد.

کیا ماشین دماوند جهت پاسخگویی جامع به نیازهای صنعتی کشور در تولید قطعات صنعتی پس از کسب تجربه در مهندسی و اجرا، سازمان مهندسی خود را با بهره گیری و جذب نیروهای خبره و باتجربه ارتقاء داده است. بدین منظور با جذب نیروهای متخصص و تجهیز ماشین آلات اجرایی،در شاخه تولید و بومی سازی قطعات مکانیکی و به منظور افزایش تولید ملی، آماده خدمت  رسانی به کارفرمایان گرامی و افزایش اشتغال پایدار می باشد.

این شرکت دارای بخش های فنی مهندسی، تولید شامل سالن مکانیک، برق و کنترل کیفیت به مساحت 2000 متر مربع می باشد.

صنایع فولاد

فعالیت در حوزه فولاد به عنوان یکی از صنایع مادر در جهان بایستی هوشمندانه باشد. تامین به موقع ورق، پروفیل، میلگرد و آهن آلات جهت ساخت و فعالیت هر یک از شرکتهای زیر مجموعه دماوند نقش حیاتی را دارا می باشد.
هیئت مدیره گروه دماوند با هوشمندی این وظیفه را با تعریف شرکت آتی فولاد دماوند، بر عهده گروهی متخصص سپردند تا ضمن کاهش هزینه تولید کمکی شایان به صنعت کشور در زمینه تولید ارزان و بموقع انجام دهد.

صنایع معدنی

گروه توسعه فولاد دماوند با هدف تکمیل چرخه فولاد و تامین مواد اولیه صنایع فولادی و کارخانجات گروه دماوند، با کشف معادن واستخراج از آنها و انجام فرآیند های تبدیل سنگ آهن و فرآوری مواد قابل مصرف، فعالیت می نماید.اکثر شرکت های فعال در این حوزه در بخشی از چرخه فولاد فعالیت می کنند و عموما فاقد محصول می باشند اما هدف گروه دماوند تکمیل چرخه فولاد و فرآوری محصول قابل مصرف می باشد. از معادن این گروه می توان به معدن دیهوک طبس که محصولات آن سنگ آهن هماتیت و سنگ آهن مگنتیت می باشد اشاره نمود.

اخبار و پروژه ها

شرکت های زیر مجموعه دماوند

تمام حقوق این وبسایت برای گروه صنعتی دماوند محفوظ است